Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 1769 hodnotení
5
1710x
4
33x
3
12x
2
2x
1
12x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Výpis hodnotení

JK Avatar autora Jiří Krois Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2019
Max. spokojenost
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2019
S eshopem jsem velice spokojená. Výběr zboží a rychlé vyřízení objednávky je velké plus. Určitě se k nákupu v tomto eshopu budu vracet. Děkuji za vše.
JH Avatar autora Jakub Humplík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.9.2019
Velice spokojen a ručně psané poděkování potěší :)
ET Avatar autora Elliot Tauber Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.9.2019
Very nice clear print and it's also according to the Austro-Hungarian custom Is exactly what I was looking for.
KB Avatar autora Kateřina Benešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.9.2019
Velmi a nakupujeme pravidelně!
Avatar autora Zdeňka Řezníčková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.9.2019
Jsem vždy maximálně spokojená. Objednávky jsou vždy vyřízeny velmi rychle a pokud nastanou nějaké problémy, tak ochotně poradí.
MP Avatar autora Marek Palán Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.9.2019
Jsem moc spokojený s Jewish e-shop a se zbožím, které nabízí a které jsem si zakoupil. Jednoznačně doporučuji.
KB Avatar autora Kateřina Benešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.9.2019
Jsem velice spokojená a vřele doporučuji!
JB Avatar autora Jozef Bereš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.9.2019
Áno, všetko je tak ako má byť, ste ma potešili - srdečná vďaka.
SP Avatar autora Sonia Pernisco Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.9.2019
Jsem velice spokojená, obsluha byla navíc velmi sympatická a ochotná. Moc děkuji!
BM Avatar autora Boris Masar Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.9.2019
Vlastně zboznuju u nich kupovat!
FH Avatar autora Filip Holý Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.9.2019
Jsem velmi spokojený :-) Děkuji.
KK Avatar autora Kristina Krsova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.9.2019
Ano velmi. *****
AF Avatar autora Aleš Filip Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.9.2019
Ochotné,profesionální jednání,snaha vyhovět i při potížích s dodavateli.Spokojenost.
TS Avatar autora Tomáš SLADKÝ Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.9.2019
Super!
ZD Avatar autora Zdeněk Dubský Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.9.2019
jsem velmi spokojen
PZ Avatar autora Petr Zubina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.9.2019
Byl jsem velmi spokojen. Děkuji.
DO Avatar autora David Ohrenstein Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.8.2019
S obchodem jsem maximálně spokojen. Jak co do nabízeného zboží, kvality, tak i oceňuji profesionalitu a solidnost prodávajících.
PT Avatar autora Pavlína Tobolová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.8.2019
Jsem velmi spokojená. Děkuji.
MU Avatar autora Martin Urbánek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.8.2019
Dodání trvalo 20 dní, ale jsem spokojen, protože dodání do druhého dne jsem neočekával... nerad něco uspěchávám. Každá věc má svůj čas. Díky :-)

Ovládacie prvky výpisu

1784 položiek celkom